Aktuálně máme 1 volný vůz který je zařazen do výroby, vhodný pro výrobu obytné vestavby.

Termín dodání je cca duben 2022. Vůz je u nás zaplánovaný do výroby. Jedná se o vůz Fiat Ducato ,,NEW 2022" v konfiguraci L4H2, motor 2,2/180k, manuální převodovka, šedá příplatková barva, s velkou příplatkovou výbavou vhodnou pro obytnou vestavbu. Bližší informace včetně ceny, výbavy a termínu dodání, Vám rádi poskytneme na info@wedox.cz

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou individuálních obytných vestaveb do dodávkových vozů. Snažíme se vyhovět přáním a požadavkům zákazníků, kteří potřebují obytnou vestavbu takzvaně na míru.

Našimi klienty jsou Například:

  • motocykloví a automobiloví závodníci
  • outdooroví sportovci
  • kynologové
  • sportovní cyklisté

  a mnoho dalších zákazníků, kterým naše obytné vestavby dopřávají pohodlí jak při cestování na různé sportovní akce, tak i během soukromé dovolené s rodinou.

Obytné vestavby vyrábíme převážně do vozů značek Fiat Ducato, Peugeot Boxer nebo Citroen Jumper verze L3H2 a L4H2, v roce 2020 jsme rozšířili nabídku obytných vestaveb i do vozů  Mercedes-Benz Sprinter a VW Crafter. Dle domluvy také nabízíme obytnou vestavbu do vozu jiných značek. Jsme schopni dodat obytnou vestavbu jak do nových tak i do ojetých automobilů. Sázíme na osobní přístup k zákazníkům a vyhovíme i těm, kteří chtějí jen ,,drobnou úpravu" do svého vozu.

U nových vozů spolupracujeme s firmami Strojservis Praha - Fiat, Colorcars - Citroën, Peugeot Kopecký. Dále nabízíme možnost montáže karavanových doplňků a samozřejmě servis a přípravu vozu na sezónu.