Momentálně máme rozpracovaný vůz Fiat Ducato L4H2, motor 2,3 110 kw (150 koní) s manuální šestistupňovou převodovkou, Nadstardardní  výbava z výroby například obsahuje otočná přední sedadla

Provádíme servis obytných vozů a karavanů. Montáž příslušenství a doplňkové výbavy karavanů a obytných vozů včetně obytných vestaveb. Rádi poradíme s výběrem doplňků a příslušenství.

Nabízíme ,,Zvýšení obsaditelnosti z 2/3 míst až na 7 míst domontáží sedadel a bočních oken do dodávkových vozů Fiat Ducato, Citroen Jumper, Peugeot Boxer a dalších, včetně zápisu do Technického průkazu.

Do našich obytných vestaveb montujeme výrobky a doplňky mnoha značek. Naftové teplovzdušné topení, střešní a boční okna, sporáky, kombinované sporáky, vestavěné toalety, kompresorové lednice, střešní okna, markýzy, držáky na kola

Naše společnost se již řadu let zabývá výrobou individuálních obytných vestaveb do dodávkových vozů. Snažíme se vyhovět přáním a požadavkům zákazníků, kteří potřebují obytnou vestavbu takzvaně na míru.

Našimi klienty jsou Například:

  • motocykloví a automobiloví závodníci
  • outdooroví sportovci
  • kynologové
  • sportovní cyklisté

  a mnoho dalších zákazníků, kterým naše obytné vestavby dopřávají pohodlí jak při cestování na různé sportovní akce, tak i během soukromé dovolené s rodinou.

Obytné vestavby vyrábíme převážně do vozů značek Fiat Ducato, Peugeot Boxer nebo Citroen Jumper verze L3H2 a L4H2, v roce 2020 jsme rozšířili nabídku obytných vestaveb i do vozů  Mercedes-Benz Sprinter a WV Crafter. Dle domluvy také nabízíme obytnou vestavbu do vozu jiných značek. Jsme schopni dodat obytnou vestavbu jak do nových tak i do ojetých automobilů. Sázíme na osobní přístup k zákazníkům a vyhovíme i těm, kteří chtějí jen ,,drobnou úpravu" do svého vozu.

U nových vozů spolupracujeme s firmami Strojservis Praha - Fiat, Colorcars - Citroën, Peugeot Kopecký. Dále nabízíme možnost montáže karavanových doplňků a samozřejmě servis a přípravu vozu na sezónu.

Spolupracujeme s firmou Caravan plus s.r.o.